دوشنبه 29 مهر 1398

.png

بازدیدکنندگان

1
119
99
984409

amuzesh

telephone

نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت جدید؟

محمد علی شیرسوار

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قائم‌شهر

sh

سالهاست در خرداد ماه که خاطرات سلحشوری و حضور را در سر میگذرانیم ،

هم در عرصه های جنگ و جهاد و هم در حماسه های حضور در پای صندوق های رای و فراق امام عزیزمان و قیام خونین مردم در میانه ماه ،با حالتی توام با حسرت در کنار مدافعین حرم اهل بیت بودن و شوق خدمت به مردم شهر و دیارم ، این مسئولیت خطیر را بر عهده گرفته ام تا با امید به حفظ توانمندی های موجود و تقویت آنها و رفع موانع و اصلاح معایب و با مشارکت پرسنل خدوم سازمان و مردم شریف و متعهد بتوانیم در عرصه خدمت در سنگر شهرداری شهرمان تلاش کنیم.

مسئولیت سنگینی که با آرامش و امنیت شهروندان سرو کار داشته و امیدوارم که در سایه الطاف الهی و همدلی و همیاری شهروندان قائم شهری و آتش نشانان این شهر ،به سر منزل مقصود برسد .

از آنجا که گاه مسئولیت در خانواده مصداق پیدا کرده و گاه در تحقق امورمملکتی و خدمت رسانی به مردم اما مهم این است که در هر سطحی هستیم با همکاری یکدیگر وظایف خود را بدرستی و کامل انجام دهیم و هیچ کس در قائم شهر نسبت به مسئولیت خود بی اهمیت نباشد .

ان شاالله با همدلی و همکاری یکدیگر بتوانیم با مشارکت شما مردم فهیم قائم شهر در امور اجتماعی شهر در تامین اقتصاد ، کاهش هزینه ها و کاهش خطرات و خسارات ناشی از زندگی شهرنشینی موثر واقع شویم .

با مسئولیت در قبال ایمنی خود و دیگران و نیز مسئولیت سازمان در قبال ایمنی شهروندان، استراتژی ما بر اساس ابلاغ سیاستی اقتصاد مقاومتی که شرط اول استفاده همه امکانات موجود می باشد به سمت آموزش های عمومی و تربیت افراد داوطلب می رود. تلاش می کنیم با استفاده از تجهیزات نوین و نیروی انسانی ماهر و کارآمد ، با توجه به ضرورت افزایش قابلیت یک سازمان در مواقع اضطراری و اجرای برنامه های پیشگیرانه برای کاهش خطرات و حوادث،گام بزرگی در راستای توسعه فرهنگ ایمنی و ارتقای سلامت و ایمنی جامعه با کمک و همکاری دستگاه ها و ارگانهای امدادی و ذیربط برداشته و خدمات ارزنده ای به شهروندان ارائه نمایم و با ایجاد بستری مناسب برای مشارکت شهروندان به دنبال آمادگی وهمیاری شهروندان در ارتقاءسطح آگاهی نسبت به مسائل ایمنی و رعایت اصول ایمنی هستیم . انشاا... که به یاری شما شهروندان و به فضل و کرم پرودگار بتوانیم به این سطح از ارائه خدمات رسیده و رضایت شما مردم فهیم را در این خصوص بدست آوریم .

محمد علی شیرسوار

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قائم شهر